FUE Yöntemiyle Saç Ekimi Operasyonu | Ento KBB

FUE Yöntemiyle Saç Ekimi Operasyonu


FUE Yöntemiyle Saç Ekimi Operasyonu Saçların Tekrar Oluşturulması İçin En İyi Yöntem Midir?

Dünyada kullanılan son teknoloji olan FUE yöntemiyle saç ekimi saçların tekrar oluşturulması için günümüzdeki en iyi yöntemdir. Uzman bir ekiple gerçekleşen başarılı bir operasyon ile doğal sonuçlara ulaşılmaktadır.

Saç Ekiminden Önce Neden Online Konsültasyon Yaptırmalıyım?

Operasyon için başka bir ülkeden ya da şehirden gelecekseniz öncesinde online konsültasyon yaptırmanızı öneririz. Ücretsiz olmasının yanında size operasyon ile ilgili çok önemli bilgiler sağlayacak olan bu görüşme, size beklentilerinizi dile getirebilme olanağı sunar. Saç ekimi için doğru bir aday olup olmadığınızın uzmanlar tarafından değerlendirilerek operasyon sonrasında ortaya çıkabilecek sonuç ile ilgili bilgilendirilmeniz konsültasyon ile mümkündür.

Saç Ekimi İçin Uygun Bir Aday Mısınız?

Saç ekimi operasyonu saçlarını kaybetmiş bir çok kişi için uygun bir çözümdür. Sağlıklı bir donör bölgesi olan, sağlıklı kişilerde operasyon başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Saç Ekimi Maliyeti Nedir?

Saç ekimi operasyonunun maliyeti kişinin ihtiyacı olan seans sayısına göre değişmektedir.

Saç Ekimi Operasyonunda Ağrı Ya da Acı Hisseder Miyim?

Lokal anestezi sırasında ufak çaplı bir acı hissedilebilir. Operasyon sırasında dinlenmeniz ve kendinizi rahat hissetmeniz sağlanmaktadır. Bu süreçte televizyon izleyebilir ya da müzik dinleyebilirsiniz.

Saç Ekiminde Ekilecek Kökler Nereden Alınır?

Saç ekimi operasyonunda donör bölge dediğimiz köklerin alınacak olduğu bölge genelde iki kulak arasında kalan ense bölgesidir. Bu saçlar genetik olarak dökülmeme özelliğine sahip olduğundan başarılı bir operasyonun ardından bir daha dökülmemek üzere yaşamaya devam ederler. Operasyonun başarısı kişinin ense bölgesindeki saçların yapısına ve yoğunluğuna bağlıdır.

Operasyon Kaç Saat Sürer?

Saç ekimi operasyonu kişinin ihtiyaçlarına göre değişir. Değişmeyen tek kural, saç ekimi sürecinin 8 saati aşmaması gerektiğidir. 8 saati aşan işlemlerde saç kökleri uzun süre dış ortamda beklediği için canlılığını yitirmektedir.

İyileşme Ne Kadar Sürer?

Operasyondan sonra nokta şeklinde kabuklanmalar görülür. Bu kabuklanmalar 7-10 gün içerisinde dökülmektedir.

Ekilen Saçlar Ne Zaman Çıkar?

Operasyondan sonra 2 ay içinde ekilen saçlar kırılarak dökülür. 3. Aydan itibaren ekilen saçlar uzamaya başlar. Tüm köklerin çıkması bir yılı bulur.Telefon Hattı