3D Vectra Teknolojisi: Operasyon Öncesinde Sonucu Hemen 3 Boyutlu Görmek İster misiniz? | Ento KBB

3D Vectra Teknolojisi: Operasyon Öncesinde Sonucu Hemen 3 Boyutlu Görmek İster misiniz?

VECTRA H1 3D Imaging System | Canfield Scientific

 

Hayatımızın her alanında kullandığımız teknolojiler sayesinde artık estetik operasyonlar sonrasında nasıl bir görünüme sahip olacağımızı önceden izleyebiliyoruz. 3D Vectra Teknolojisi sayesinde hasta operasyon öncesinde doktoruyla görüşerek, beklentilerini daha net aktarabiliyor.

Burun estetiği ameliyatları, Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen estetik operasyonlardan birisi. Burun görüntüsündeki küçük bir değişim, yüzdeki ifadeyi de fark edilir oranda değiştiriyor. Hastanın ameliyat sonrası tahmini sonucu görmeleri, sürecin daha sağlıklı ilerlemesini ve doktorun hastanın beklentilerine hakim olmasını sağlıyor.

Üç boyutlu (3D) fotoğraf sistemlerindeki gelişmeler yeni bilgisayar programlarıyla desteklenerek estetik ameliyat olmayı düşünen hastalarda ameliyat sonrası ortaya çıkması beklenen sonucu göstermeye izin veriyor.

İşlem hastanın VECTRA 3D kamerasıyla üç boyutlu fotoğrafının çekilmesiyle başlıyor ve ardından cerrahın özel bir program kullanarak ameliyat planlaması yapması ve ameliyat sonrası beklenen görünümün üç boyutlu olarak hastaya gösterilmesiyle devam ediyor.

3D VECTRA TEKNOLOJİSİNİN AVANTAJLARI

Sistemin en büyük avantajı, beklenen sonucu hala kullanılmakta olan programlarda olduğu gibi sadece yan profilden değil önden, alttan, çaprazdan yani nereden isterseniz oradan görebilmeniz. Programda hastaların anlaması gereken en önemli şey bunun ameliyat sonucu olmadığıdır. 3D Vectra hastanın istediği sonucu doktor ile eksiksiz paylaşabilmesi, düşüncelerini aktarabilmesi için iyi bir yöntemdir.Telefon Hattı