Op. Dr. ALİ OĞUZ DEMİR

Kulak Burun Boğaz (KBB)


25 Aralık 1987’de  tarihinde Erzincan’da doğdum. İlk orta ve lise eğitimimi tamamladıktan sonra daha ilkokul sıralarında karar verdiğim tıp hayatıma 2005 yılında Atatürk  üniversitesi Tıp Fakültesinde başladım ve 2011 yılında mezun oldum. Kısa bir mecburi hizmet döneminden sonra Şubat 2012’de KBB’ye dair her şeyimi borçlu olduğum Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’nda ihtisasa başladım. Ağustos 2016’da ihtisas sürecini başarıyla tamamlayarak KBB Uzmanı olmaya hak kazandım.

2017 yılında Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi derneğince düzenlenen yazılı ve sözlü sınavlarda başarı göstererek Yeterlik Belgesi almaya hak kazandım.

Tokat Zile ve İzmir Seferihisar Devlet hastanelerinde mecburi hizmetimi gerçekleştirdim. Bu süreçte değişik tekniklerle yüzlerce burun estetiği yapma fırsatım oldu ve kendi tekniğimi şekillendirmeye başladım.

2018 yılında Türk KBB&BBC Derneğinin düzenlediği Yüz Plastik ve Estetik Cerrahi okulunun teorik ve pratik eğitimlerine katıldım. Bu süreçte burun estetiği, göz kapağı estetiği ve diğer yüz estetik cerrahi prosedürleri hakkında deneyim kazandım ve bu okuldan başarıyla mezun oldum.

Eylül 2019 ‘da Fransa’nın Nice şehrinde burun estetiği ve yüz plastik cerrahi’de Dünya’da önde gelen isimlerden Dr Yves Saban’ın kliniğinde gözlemci olarak çalışmalarda bulundum.

2020 yılı itibariyle Ento Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi’nde hastalarımı kabul etmekteyim.

OP. DR. ALİ OĞUZ DEMİR

Sizi Arayalım