Estetik Cerrahi

REKONSTRÜKTİF CERRAHİ

Rekonstrüktif Cerrahi, onarım veya yeniden oluşturma cerrahisidir. Doğuştan eksik veya kusurlu olan, kaza, yanık, yaralanma, tümör ameliyatı sonucu yok olan ya da şekil bozukluğuna uğrayan organların yeniden yapılmasıdır. Kaza sonucu kırılan, çöken veya şekli bozulan bir burnun estetik ölçüler dahilinde onarılması rekonstrüktif cerrahiye örnektir.

ESTETİK CERRAHİ

Estetik Cerrahi, şekillendirme cerrahisidir. Şekil veya ölçüleri bozuk olan doku ve organların şeklinin kişinin beğenisi ve ideal ölçüler doğrultusunda değiştirilmesidir.

İlgili Makaleler

3D Vectra Teknolojisi

Burun Estetiği Sonrası Sonucu Gösteren 3D Vectra Teknolojisi ENTO’da!

3608 Kez izlendi

Operasyon Sonrası Sonucu 3 Boyutlu gösteren 3D Vectra Teknol...

Hayatımızın her alanında kullandığımız teknolojiler sayesinde artık estetik operasyonlar sonrasında nasıl bir görünüme sahip olacağımızı önceden izleyebiliyoruz. 3D Vectra Teknolojisi sayesinde hasta operasyon öncesinde doktoruyla görüşerek, beklentilerini daha net aktarabiliyor.

3584 Kez izlendi

Kepçe Kulak Ameliyatı ve Estetiği

KEPÇE KULAK İŞİTME PROBLEMİ YARATIR MI? Kepçe kulak estetik bir problem olup işitme ile ilgili bir problem yaratmaz. Kişinin kepçe kulaklı olması duymayı azaltmadığı gibi kepçe kulağın düzeltilmesi de duymayı arttırmaz.

2904 Kez izlendi

LIPOSUCTION

Liposuction kesinlikle bir zayıflama yöntemi değildir. Temel amaç komşu vücut alanlarıyla uyumu sağlamak, konturu düzeltmektir.

2344 Kez izlendi

Yüz ve Boyun Germe

​Yüz ve boyun bölgesindeki yaşlanmaya bağlı gelişen deformasyonların tedavisinde kullanılan cerrahi yöntemdir.

2312 Kez izlendi

​Meme Küçültme

Meme küçültme operasyonları, boyut ve form olarak vücut ile uyumlu bir meme sağlarken, eş zamanlı memenin iriliğine bağlı sorunları da ortada kaldıran bir prosedürdür. Fazla meme dokusu, yağ ve deri alınırken ,meme yeniden şekillendirilebilir.

2228 Kez izlendi

Paylaş

ENTO Kulak Burun Boğaz Cerrahi Tıp Merkezi

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ve 5 daha

Sabit hat: +90 232 400 3686
Sabit hat: +90 232 348 4555
E-posta: info@entokbb.com