ENTO Wind in Volleyball | Ento KBB

ENTO Wind in Volleyball

Voleybolda Üçüncülük Kupası Ento KBB’nin Oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından bu yıl 2.’si düzenlenen Veteranlar Voleybol Türkiye Şampiyonası’nda ENTO KBB turnuvayı üçüncü olarak tamamladı.

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından bu yıl 2.’si düzenlenen Veteranlar Voleybol Türkiye Şampiyonası sona erdi. 2-5 Haziran 2016 tarihleri arasında İzmir Gaziemir Fuar Alanı’nda gerçekleşen şampiyona her yaştan sporcuyu bir araya getirdi. Şampiyona, bayanlar (31+, 37+) ve erkeklerde (35+, 45+, 50+/55+) 5 yaş kategorisinde oynanan çapraz eşleşme, 3./4.’lük ve final müsabakaları ile son buldu.

İlk gün İzmir Boğaları’na yenilen ENTO KBB, Kocaeli Spor’u 2-1 yenmeyi başardı. Ertesi gün Bergama Sporu 2-0 lık setlerle yenen ENTO KBB turnuvayı üçüncü olarak tamamladı. Ödül töreni öncesinde Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Özkan Mutlugil, Veteranlar Şampiyonası Koordinatörü Altan Arslan ve eski milli voleybolcu Sami Akgün’e teşekkür plaketi takdim etti.

“SANATA VE SPORA DESTEĞİMİZ ARTACAK”

Üçüncülük kupasını TVF Altyapı Bayan Milli Takımlar Koordinatörü Onur Çarıkçı’dan alan ENTO KBB Bayan Voleybol Takımı antrenörü Vedat Sabırlı “Çok kısa zamanda hazırlandığımız bu turnuvada derece almak bizi çok mutlu etti. Voleybola gönül vermiş arkadaşlarımızı yıllar sonra bir araya getirerek müsabaka heyecanını yeniden yaşama şansı verdiği için Türk Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil’e teşekkür ederiz. Seneye daha iyi hazırlanarak şampiyon olmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Sporu yaşam tarzı haline getirmiş toplumların fiziksel ve mental olarak daha sağlıklı olduğunu belirten Özel ENTO KBB Cerrahi Tıp Merkezi Genel Koordinatörü Dr.Özkan Arcan “ENTO olarak hem sanata hem spora desteklerimiz artarak devam edecek. ENTO KBB Voleybol Takımımız ile yakaladığımız başarı bizleri çok mutlu etti. Tüm takım oyuncularımızı ve antrenörümüzü kutluyorum” dedi.Telefon Hattı