ENTO Culture and Art Days Started | Ento KBB

ENTO Culture and Art Days Started

Özel ENTO Kulak Burun Boğaz Cerrahi Tıp Merkezi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen kültür ve sanat günleri ’Bach Alla Turca-Dansın Rengi’ ile başladı.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Özel ENTO Kulak Burun Boğaz Cerrahi Tıp Merkezi Kültür ve Sanat Günleri, İzmirli sanatseverleri ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Etkinlikler ilk önce kokteyl ile başlarken, kokteylin ardından Elhamra Sahnesi’nde gerçekleşen gösteri izleyenlerden tam not aldı.

Özel ENTO KBB Cerrahi Tıp Merkezi yönetim kurulu üyesi Dr. Denizhan Özkaya, sanata her zaman destek verdiklerini belirterek, “Ento KBB olarak eğitime, spora, sanata ve sanatçıya destek vermek bizim temel prensiplerimiz arasında. Artık geleneksel hale getirdiğimiz ENTO Kültür Sanat Günleri ile İzmirli sanatseverlerle bir arada olmak, bu güzel atmosferi yaşamak çok güzel. İzmir halkının kendine yakışan, modern ve sanata sahip çıkan kimliğini koruması ve geliştirmesi için her birey ve kurum üzerine düşeni yapmalıdır” diye konuştu. ENTO Sanat Günleri çeşitli etkinlikler ile 22 Aralık 2016 tarihine kadar sürecek” dedi.Telefon Hattı