April 23 National Sovereignty and Children’s Day | Ento KBB

April 23 National Sovereignty and Children’s Day

ENTO RESİM YARIŞMASI
Konu: Atatürk ve Çocuk
Yaş Kategorileri: 6-10 yaş ve 11-15 yaş
Son Başvuru: 10 Nisan 2018
Eser Ebatları: 35 cm x 50 cm
Atatürk’ün çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarımızı hem sanata yönlendirmek hem de Atatürk’ün çocuk sevgisine vurgu yapmak istedik.
Adaylar eserlerini, iletişim bilgileriyle beraber 10 Nisan 2018 tarihine kadar merkezimize bırakabilir ya da posta ile gönderebilirler.
Sürpriz ödüllerin sahipleri 23 Nisan’da açıklanacak.
YARIŞMA ŞARTLARI:
1. Katılımcı, teslim ettiği yapıtın tümüyle kendisine ait olduğunu beyan ve taahhüt eder.
2. Katılımcılar, ödül alan ya da yayınlanmaya değer bulunan eserlerinin Özel Ento KBB Cerrahi Merkezi tarafından kullanılmasına süresiz olarak kullanım hakkını verdiğini peşinen kabul eder. Buna bağlı olarak gerek Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, gerekse diğer ilgili mevzuat gereğince yarışmaya gönderdiği eserinin çoğaltma, işlenme, yayma, temsil, umuma iletim, faydalanma ve bunun gibi umuma arzla ilgili bilumum haklarını, Özel Ento KBB Cerrahi Merkezi ‘ne verdiğini kabul eder.
3. Bu şekilde kullanılan eserler için eser sahibi sonradan verdiği lisansı kesinlikle geri almayacağını ve eserin yukarıdaki şekilde kullanılmasını men etmeyeceğini ya da bu lisans için kendisine verilen ödülden başka herhangi bir telif hakkı ya da maddi manevi talepte bulunmayacağını, gayri kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt eder. Özel Ento KBB Cerrahi Merkezi, eserler için katılımcının yukarıda verdiği lisans karşılığında telif hakkı bedeli ödemeyecektir.
4. Belirlenen şartları taşımayan eserler değerlendirmeye alınmayacaktır.
KATILIM ŞARTLARI
1-Resimler 35 cm x 50 cm ölçülerinde olmalıdır. Paspartu, çerçeve ya da kenar süsü kullanılmamalıdır. Resmin ön yüzünde hiçbir yazı, imza ve ibare olmamalıdır. Arkasına katılım bilgilerinin yer aldığı ekte verilen katılımcı bilgi formu yapıştırılacaktır.
2-Teknik serbesttir. (Pastel boya, kuru boya, guvaş boya, suluboya kullanılabilir.) Fotokopi ya da dijital ortamda hazırlanan resimler yarışmaya kabul edilmeyecektir.
ESERLERİN GÖNDERİMİ:
Eserler en geç 10 Nisan 2018 Salı günü mesai bitimine kadar ilgili adrese posta, kargo yoluyla ya da elden teslim edilerek ulaştırılmadır. Resim teslim edilirken; şartnamenin sonunda verilen “Katılım Kayıt Formu” nun resmin arkasına yapıştırılması ve mutlaka veli tarafından imzalanması gerekmektedir. Bu şartı sağlamayan resimler değerlendirme dışı bırakılacaktır.
KATILIMCILAR KAYIT FORMUNU ESERLE BERABER GÖNDEREBİLİRLER.
KAYIT FORMUNU İNDİR
ESERLERİN TESLİM ADRESİ:
Özel Ento KBB Cerrahi Merkezi
Kazım Dirik Mah. 364/1 Sok. 36 A Bornova İzmir


Telefon Hattı