Makale Listesi
Popüler Makaleler ENTO Kulak Burun Boğaz Cerrahi Tıp Merkezi


3D Vectra Teknolojisi

Burun Estetiği Sonrası Sonucu Gösteren 3D Vectra Teknolojisi ENTO’da!

3593 Kez izlendi

Operasyon Sonrası Sonucu 3 Boyutlu gösteren 3D Vectra Teknol...

Hayatımızın her alanında kullandığımız teknolojiler sayesinde artık estetik operasyonlar sonrasında nasıl bir görünüme sahip olacağımızı önceden izleyebiliyoruz. 3D Vectra Teknolojisi sayesinde hasta operasyon öncesinde doktoruyla görüşerek, beklentilerini daha net aktarabiliyor.

3572 Kez izlendi

​Uyku sırasında diş gıcırdatma ya da uykuda dil ısırma uyku ...

Uyku sırasında diş gıcırdatma ya da uykuda dil ısırma belirtileri uyku esnasında yaşanan zorlanmaların belirtisi olabilir. Bu yüzden uyku testi yine faydalı olabilmektedir ancak öncesinde ayrıntılı KBB...

3696 Kez izlendi

​Estetik Burun Ameliyatlarında İstediğim Sonuca Nasıl Ulaşır...

Estetik burun ameliyatlarında istenilen sonuçlara ulaşmanın ilk ve en önemli aşaması estetik isteyen hastanın tam olarak ne istediğini bilmesi ve bunu doktora iyi bir şekilde aktarabilmesidir.

3024 Kez izlendi

Kepçe Kulak Ameliyatı ve Estetiği

KEPÇE KULAK İŞİTME PROBLEMİ YARATIR MI? Kepçe kulak estetik bir problem olup işitme ile ilgili bir problem yaratmaz. Kişinin kepçe kulaklı olması duymayı azaltmadığı gibi kepçe kulağın düzeltilmesi de duymayı arttırmaz.

2896 Kez izlendi

​Uyku Apnesi Belirtileri Nelerdir?

Huzursuz bölünmüş uyku, yüksek sesle horlama, tanıklı apne, boğularak uyanma veya nefes durma atakları, gündüz aşırı uyku hali, gündüz yorgunluğu, entellektüel yetilerde kötüleşme (unutkanlık, dikkat eksikliği) ...

2735 Kez izlendi